Fiat Oto Servis

Fiat Oto Servis

Fiat marka araçların, kronik ya da kullanıma bağlı olarak gelişebilecek arızalarında marka yetkinliğimiz ile hizmetinizdeyiz. Nitelikli hizmet kapasitemiz ile her türlü serinin bakım, onarım ve parça değişimi çalışmalarını titizlikle yürütüyor, profesyonel ekip ve ekipman desteğimiz ile çözüm odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

Aracınızın her daim yüksek performansta, yakıt tasarruflu ve kaliteli tasarımı ile yol alabilmesi için ihmal edilmemesi gereken periyodik bakımların yanı sıra bu bakımları yetkili servislerin yapması da bir o kadar önem arz etmektedir. Aracınızı en iyi tanıyan ve yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz ile Fiat oto servis bayiliğini üstlenen firmamız, garantili işlem ve tasarruflu maliyet avantajları sunmaktadır.

Kusursuz işçilik, doğru analiz, uygun onarım ve titiz çalışmalarımız ile Fiat araçların kış ve bahar bakımlarını, akü ve sıvı kontrollerini, fren inovasyonlarını, lastik değişimi, motor bakım ve onarımlarını, klima ve aydınlatma tamirlerini, filtre değişim ve kaporta sorunlarını her biri kendi alanında sertifikalı ve deneyimli ustalarımızın kontrolünde gerçekleştiriyoruz.

Aracınız trafikte var olduğu sürece kazaya karışma ve arızalanma riski her zaman var olacaktır. Önemli olan küçük sorunları, büyük arızalara sebebiyet vermeden ortadan kaldırmak, aracın trafikte kazaya karışmasına neden olacak araç kaynaklı aksaklıkları gidermek olmalıdır. Bu sebeple Fiat oto bakımları ihmal edilmemesi gerektiğini savunuyor, zaman ve iş kaybından şikayetçi olan müşterilerimiz için vale desteği sağlıyoruz.

Fiat Oto Servis

Fiat Oto Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz.

Fiat Oto Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz.

Büyük arızaları, küçük çaplı sorunlar doğurur.
Bu sebeple aracınızda gözlemlediğiniz en küçük arızayı dahi göz ardı etmeden oto servisinizin kapısını çalmalısınız. Müşterilerimize sağladığımız Fiat oto bakım ve onarım desteğimiz ile aracınızı bir uzman gözü ile değerlendiriyor, ihtiyacı ya da eksik olan bakımlarını, profesyonel alt yapımız ile tamamlıyoruz. İleri teknoloji arıza tespit cihazlarımız ile tüm elektronik aksamlarını kısa sürede tararken, donanımlı alt yapımız ile de kısa sürede parça değişimlerini yaparak aracınızın zaman ve iş kaybına uğratmadan teslimini yapıyoruz.

Sürücü ve araç güvenliği için ihmal edilmemesi gerektiğini savunduğumuz Fiat dönemlik oto bakımı tasarruflu maliyet ve kaliteli hizmet anlayışımız ile gerçekleştiriyor, kaza sonuçlu ağır arızaları, aracınızın ilk günkü görünümünü aratmayacak şekilde onarıyoruz.

Orjinalyedek parça, motor yenileme, oto koruma, araç altı izolasyon ve karbon temizleme gibi ekstra servis hizmetlerimizin yanı sıra, boya, kaporta göçük düzeltme ve vale desteğimiz ile de nitelikli Fiat oto servis hizmeti vermeye gayret ediyoruz.

Fiat Oto Bakım ve Onarım Hizmetlerimiz.