Ağaçlı Ümitköy Otomotiv Hakkında

Ağaçlı Ümitköy Otomotiv Hakkında

Hakkımızda

Oto servis sektörüne yön veren Bosch Car Service bünyesinde, yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz ve edindiğimiz doğruluk ilkesi ile bugün sektörün önde gelen kuruluşları arasında Ağaçlı Otomotiv markası ile yer alıyor, tüm birikim ve tecrübelerimizi müşterilerimizin memnuniyetini kazanma yolunda harcamaya gayret ediyoruz.

Şeffaf hizmet anlayışımız, geniş vizyonumuz ve profesyonel çalışma alt yapımız ile geçmişte olduğu gibi gelecekte de yılmadan, büyük bir şevk ve öz veri ile hizmetlerimizi devam ettirmeye, her marka ve model aracın yardımına koşmaya devam edeceğiz.

Zorluklar bizi hiçbir zaman yıldırmadı. Aksine rekabet düzeyi yüksek bir sektörde yer almak, çalışma azmimizi daha da kamçıladı, hizmetlerimizi daha en kaliteli düzeye çıkarma yollarının arayışına çıkardı. Sektörde yaşanan global değişim ve yenileşmeyi anında hizmet alt yapımıza dahil ederek hem müşteri memnuniyeti hem de araç güvenliği odaklı çalışmalar yürütmeye çalıştık ve bunun sonucunda da 40yılı aşan memnuniyet dolu geri dönüşler aldık.
 

Periyodik olarak, yetkili servislerce yapılması gereken kış ve bahar bakımları, lastik değişimleri, motor ve akü kontrolleri, iç ve dış donanım bakımlarımız ile aracınızı dört mevsim güvenli ve sorunsuz yollara çıkarmaya hazırlıyor, araç performansını koruyacak çözümler sunuyoruz. 
 
Profesyonel hizmet, birinci sınıf işçilik ve garantili yedek parça değişim avantajlarımız ile marka ve modeli ne olursa olsun tüm araçlarınızı Bosch oto servis güvencesi, Ağaçlı otomotiv kalitesi ile servisimize kabul ediyor, nitelikli ve şeffaf hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermeye devam ediyoruz.


Orijinallik ve Garanti
Güvenli araç güvenli yolculuk misyonu ile daima oto bakımlarının önem ve gerekliliğini savunan servisimiz, hizmetlerimizde de işin kalite ve güvenilirliğine önem vermektedir. Birinci sınıf malzeme ve işçilik ile garantili orijinal yedek parça hizmetlerimiz ile bugüne kadar sayısız aracı emniyetle trafiğe çıkardık, hizmetlerimizde memnuniyet dolu geri dönüşler aldık.


Lider Şirketler ile İş Birlikleri
Ağaçlı Otomotiv Bosch Car Servis olarak güçlü alt yapımıza güç katacak pek çok iş birlikçimiz ile kaliteli oto servis hizmetlerinin devamlılığı adına çalışmalar yürütüyoruz.
Araçların ihtiyacı olan takviye desteğini, iş ortaklarımızın kaliteli üretim alt yapısından alarak hassas ve titiz bir çalışma yürütüyor, güncel ve yenilikleri bakım ve onarım çalışmalarımıza dahil ediyoruz.

Castrol
Otomobil yağlı deyince akla ilk gelen markalarından biri olan Castrol, servisimizde yıllardır oto bakımında kullandığımız işbirlikçi markamızdır. Araç için en uygun ve kaliteli oto yağı olma özelliğini 120 yıl önce sektöre girmesiyle birlikte kanıtlayan ve yarım asırlık bir süredir de ülkemizde memnuniyet kazanan marka, ileri teknolojiye sahip tüm araçlarda güvenle kullanılabilmektedir.
Castrol yağları; otomobil, hava, deniz ve kara taşıtlarının yanı sıra uzak ve teknoloji sektöründe de tercih edilen, güven kazanmış bir marka olarak hala sektörde yer almakta, bizde oto bakım ve onarımlarda bu markanın gücünden güç almaktayız.

ZES
Zorlu enerji, ülkemizde de kullanımı yaygınlaşmaya başlayan elektrikli araçların güç kaynağı istasyonlarının kurucu firması olarak 2018 yılından beri çalışmalarını sürdürmektedir. Şehir içi ve şehirler arası kurduğu elektrikli araç şarj istasyonları ile araçların ihtiyacı olan enerji gücünü karşılamaya yönelik çalışmalar yürüten firma ile iş birlikçimiz olarak sektörde birlikte adım atıyoruz.
Hizmet ağını her geçen gün geliştirerek, ülke çapında yaygın şarj istasyonları kurmayı hedefleyen marka, yeni nesil teknolojilerin hayatımıza daha kolay ve çabuk adapte edilmesi amaçlı çalışmalar yürütmektedir.
 
Hizmet Sözümüz
Hızlı, güvenli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti kazançlı hizmet anlayışımız, bugün sektörün öncü kuruluşlarından biri olmaya yolunu açmış, yarım asra yaklaşan firma geçmişimiz her marka ve model aracın performansına uygun oto bakım ve onarımı hizmeti verme alt yapısı kazandırmıştır.


Üstün Kalite
Donanımlı alt yapımız ve eğitimli teknik kadromuz sayesinde, her zaman en başarılı çalışmalara imza atmış, sektörün getirdiği yenilikleri hizmet kapasitemize entegre ederek, sorumluluk bilinci ile araçlarınızı bakım ve onarıma alıyoruz.
Garantili yedek parça, profesyonel oto servis hizmeti, müşteri şartnamesi odaklı çalışmalarımız ile her araca özel servis desteği sağlıyoruz.

Geniş Alt Yapı ve Kapsam
Tecrübeli geçmişimizin bize kazandırdığı donanım ve kaliteli alt yapı ile aracınızın ihtiyacı olan tüm oto bakım ve onarım çalışmalarını, zamandan tasarruf sağlayacak hızlı hizmet ve vale desteğimiz ile karşılıyor, sizi ve aracınızı güvenle yola çıkarak çalışmalara imza atıyoruz.

Adil ve Mantıklı
Optimum hizmet, şeffaf maliyet anlayışımız ile aracınıza yapılacak her müdahaleyi sizin bilginiz dahilinde, en ekonomik şartlar altında, kaliteden taviz vermeden karşılamaya çalışıyor, adil yaklaşımımız ile yalnızca aracın ihtiyacı olan bakım ve onarımları hayata geçiriyoruz

Kişiselleştirilmiş ve Adanmış
Müşteri memnuniyeti ve talepleri her zaman sınır çizgimizdir. Aracınız ile ilgili her çalışmada taleplerinizi dikkate alarak hizmet yönlendirmesi yapıyor, sizin ve aracınız için en doğru ve emniyetli çözüm odaklı bakımları gerçekleştirmeye çalışıyoruz.