Oto Detaylı Temizlik

Oto Detaylı Temizlik

Aracınızın iç ve dış donanımlarının detaylı olarak sterilize edilme aşamalarını kapsayan bu çalışmalarımızda, özel oto temizlik hijyen malzemeleri ile ileri teknoloji temizlik robotları kullanıyoruz.

Aracın aksamlarına zarar vermeden hijyenik hale getiren, bunu yaparken de aynı zamanda araç içerisinde oluşan toz, kir, kötü koku ve lekelenmeleri ortadan kaldıran Ankara detaylı araç temizliği hizmetimizde, araç sahiplerine profesyonel oto servis desteği veriyoruz. 
Özellikle araç iç donanımlarını ayrıntılı olarak, her bir mekanizmayı kendine özgü kimyasal temizlik malzemeleri ile steril hale getirirken, araç ortamını olması gereken hijyen şartlarına kavuşturan bu çalışmalarımızla aynı zamanda aracınızın kalitesini ve değerini korumaya da yardımcı oluyoruz.
Prestij açısından önemli olan araç içi temizliğini, bu işte tecrübeli personellerimizin yardımı ile kısa sürede, aracı çok fazla meşgul etmeden, birinci sınıf kimyasal temizleyicilerin de desteği ile hijyenik hale getiriyor, aracınızın içini hem sizin hem de aileniz için uygun seyahat etmeye elverişli hale getiriyoruz.
Araç ön konsol ünitesi, koltuk, tavan, zemin, kapı ve pencereler, torpido, bagaj ve diğer tüm aksamlar niteliklerine uygun solüsyonlar ile temizliyor, güçlü yıkama makine ve sterilizasyon aletlerimiz ile ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz.
Araçların sınıfına göre belirlediğimiz oto temizlik fiyatları için müşterilerimize her daim ekonomik ve ulaşılabilir bir tarife belirliyor, antibakteriyel korumalı araç temizliğimiz ile ayrıcalıklı bir iç donanım temizliği hizmeti sağlıyoruz.

Detaylı Oto Temizlik Neleri Kapsar?

Aracın iç aksamlarının her bir parçasını, özel formüle edilmiş kimyasal solüsyonlar ile, tecrübeli personeller desteği ile hijyenik hale getirilmesini detaylı oto temizliği denilmektedir. Tamamen sürücülerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilen bu çalışma, servisimizin bakım ve onarım çalışmaları içinde de yer almaktadır. Araç içerisinde sigara kullanımı, yeme içme, zorlu zemin şartlarında araç kullanımı (tozlu, çamurlu) zamana bağlı kirlenme ve toz tutunmaları aracın içerisinde kötü ve nezih olmayan bir görüntüye sebep olmaktadır. 
Marka ve model fark etmeksizin, her sınıf aracın ihtiyacı olan araç içi temizlik hem aracın değerinin korunması hem de hijyenik ve konforlu bir sürüş süreci geçirilmesi adına yapılması gereken bir uygulamadır. Servisimiz bünyesinde özel olarak tedarik ettiğimiz araç içi temizlik malzemeleri ile her aksama uygun farklı solüsyonlar kullanarak, büyük bir titizlikle temizliğini gerçekleştiriyor, oluşan leke, kir, toru ve kötü kokuları kısa sürede bertaraf edecek çalışmalara imza atıyoruz.

İlgili Konular

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Yağ pompası arızaları, motor soğutma sıvısı eksilmesi, motor yağının yetersiz olması durumunda mazot yatak sarması arızası baş göstermektedir.

Rehbere git

Ankara Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi yıllar boyunca hayalini kurduğumuz hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Ülkemizin ürettiği ve kalitesi kendini ispatlamış olan Togg marka araçlar için, servis ağının en uygun şekilde kurulması gerekmektedir.

Rehbere git
Ankara Togg Yetkili Servisi
Klima Kompresörü Tamiri

Klima Kompresörü Tamiri

Klima kompresörü aracınızın klima sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git

Mazot Filtresi Arızası

Yakıt sistemlerinde yer alan partiküller, motorun içindeki hassas bileşenler üzerinde aşındırıcı etkiler yaratabilir.

Rehbere git
Mazot Filtresi Arızası