Akü Kontrolü

Akü Kontrolü

Akünün azalması ya da bitmesi durumunda aracınız verimli kullanımı sekteye uğrayacak, harekete geçmesinde sıkıntı yaşanmaya başlayacaktır.

Olmadık zamanlarda bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak adına periyodik olarak yapılması gereken araç akü suyu kontrolü sayesinde, akünün performansı değerlendirilerek, varsa eksiği gidermek de ve olası arızaların da önü kesilmiş olmaktadır. Kurşun- asitli, demir- nikel, gümüş- çinko bileşenlerinden oluşan ve çalışma prensiplerine göre çeşitlere ayrılan aküler, araç elektronik aksam sistemleri arasında yer almaktadır. Tükenebilir bir kaynak olan bu donanımlar bazen uzun süre kullanım sonucu bazen de alternatörlerde yaşanan arıza ve kaçaklar dolayısı ile bitmektedir. Araç çalışması ve harekete geçmesi için sorun oluşturacak bu durum ile karşı karşıya kalmamak için düzenli olarak yetkili servislerce Ümitköy akü kontrolü yapılması gerekmektedir.

Köklü hizmet geçmişimiz ile uzun yıllardır oto servis sektöründe yer alan ve bugün Ağaçlı Ümitköy oto servis ailesi bünyesinde hizmet veren firmamız, periyodik elektronik sistem ve akü kontrollerini de titizlikle yerine getirmektedir. Son teknoloji diagnostik arıza tespit cihazlarımız, her biri alanında eğitimli ve usta personel kadromuz, donanımlı alt yapımız ve profesyonel yetkili servis avantajlarımız ile aracınızın ihtiyacı olan her durum ve sorunda yanınızda yer alıyoruz. Garantili akü değişimi için doğru adrestesiniz.

Neden Akü Kontrol ve Bakımı Yaptırmalıyım

Akünün azalması ya da bitmesi durumunda aracınızın verimli kullanımı sekteye uğrayacak, harekete geçmesinde sıkıntı yaşanmaya başlayacaktır. Olmadık zamanlarda bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak adına periyodik olarak yapılması gereken akü suyu kontrolüsayesinde, akünün performansı değerlendirilerek, varsa eksiği gidermek de ve olası arızaların da önü geçilmiş olmaktadır.
Kurşun- asitli, demir- nikel, gümüş- çinko bileşenlerinden oluşan ve çalışma prensiplerine göre çeşitlere ayrılan aküler, araç elektronik aksam sistemleri arasında yer almaktadır.
Tükenebilir bir kaynak olan bu donanımlar bazen uzun süre kullanım sonucu bazen de alternatörlerde yaşanan arıza ve kaçaklar dolayısı ile bitebilmektedir.
Araç çalışması ve harekete geçmesi için sorun oluşturacak bu durum ile karşı karşıya kalmamak için düzenli olarak akü kontrolünün yapılması gerekmektedir.
Köklü hizmet geçmişimiz ile uzun yıllardır oto servis sektöründe yer alan servisimiz ile sizin ve aracınız için bu gerekliliği bizler üstleniyor, tüm araçların periyodik elektronik sistem ve akü kontrollerini titizlikle yerine getiriyoruz. Son teknoloji diagnostik arıza tespit cihazlarımız, her biri alanında eğitimli ve usta personel kadromuz, donanımlı alt yapımız ve profesyonel yetkili servis avantajlarımız ile aracınızın ihtiyacı olan her durum ve sorunda yanınızda yer alıyoruz. 
7/24 aktif servis hizmetlerimiz ve sizin takviminize uygun randevu listemiz ile dilediğiniz zaman aracınızın bakım ve onarımları için kapımızı çalabilir, akü değişimi ve bakımı için uygun fiyatlı, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ankara akü kontrol noktası hizmetinizde.

İlgili Konular

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Araçların yakıt ve enerji iletiminden sorunlu enjektörler, uzun süre kullanıma bağlı olarak gelişen araçta tekleme, titreme, zor çalışma ve egzozdan gelen beyaz duman sinyalleri le arıza belirtileri gösterebilmektedir.

Rehbere git

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Yağ pompası arızaları, motor soğutma sıvısı eksilmesi, motor yağının yetersiz olması durumunda mazot yatak sarması arızası baş göstermektedir.

Rehbere git
Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?
Ankara Togg Yetkili Servisi

Ankara Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi yıllar boyunca hayalini kurduğumuz hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Ülkemizin ürettiği ve kalitesi kendini ispatlamış olan Togg marka araçlar için, servis ağının en uygun şekilde kurulması gerekmektedir.

Rehbere git

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Motorun verimli çalışmasına katkı sunan dizel enjektör, dizel motorlu araçlarda bulunur.

Rehbere git
Dizel Enjektör Arıza Belirtileri