Oto Elektrik

Oto Elektrik

Hareket, ikaz, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerinin aktif olarak çalışabilmesi için oto elektrik bakım ve onarımlarının devamlılığı şart.

Aracın elektrik aksamlarını kapsayan bu sistemler, iç ve dış donanımlarda otonun ihtiyaç duyduğu elektrik gücünün aktarılmasında görevlidir. Kaynağını aküden alan ve mekanizmadaki pek çok aksamın çalışmasına yardımcı olan oto elektronik sistemler, yeni nesil otolarda kendini daha kapsamlı alanlarda göstermektedir. Oldukça geniş bir sistemle irtibat halinde olan bu tesisatların, aktif olarak çalışması da araç hareketinin devamlılığı açısından gereklidir.  

Ankara oto elektrik servisi olarak aracınızın bu sistemlerinde ortaya çıkan her türlü arıza ve sorunları, son teknoloji elektronik arıza tespit cihazlarımız ile tespit ediyor, uzman oto elektrik ustası gözetiminde çözüme kavuşturuyoruz. Tecrübeli hizmet geçmişimiz, profesyonel oto servis alt yapımız ile her marka ve model aracın performansına uygun çözümler sunuyor, orijinal yedek parça değişimlerimizi de garanti altına alıyoruz. Akü, aydınlatma, marş, ısıtma ve soğutma, alternatör, regülatör, kontak gibi mekanizmaların kesintisiz kullanılabilmesi için bakımı aksatılmaması gereken bu sistemleri, mutlaka yetkili bir servis ve uzman gözetiminde değerlendirilmesi gerekmekte bu konuda da bütün alt yapımızla müşterilerimize kapsamlı bir servis desteği vermekteyiz.
Periyodik olarak bakımları yapılan araçların hem motor performansının korunduğu hem de araç içi sistem sorunlarına daha az rastlandığı sabittir. Bu sebeple oto elektrik sistemleri bakımını da dönemlik çalışmalarımıza ekleyerek, aracınızı sorunsuz ve güvenle kullanmanızın kapılarını aralıyor, kaliteli hizmet uygun fiyat politikası ile uzun yıllardır bu sektörde yer alıyoruz. Oto elektrik arızası bakımlarımızda; akü kontrolü, alternatör ve şarj bakımı, sigorta ve röle denetimi ile marş motoru kontrolünü yapıyor, varsa aksaklık ya da arıza anında müdahalesini gerçekleştiriyoruz. Unutulmamalıdır ki aracın elektrik devrelerinde meydana gelebilecek en ufak bir kısa devre, yangın tehlikesini tetikleyebilmekte, daha büyük arızalara ve maddi kayıplara yol açabilmektedir. Bu sebeple aracınızın ihtiyacı olan bakımları aksatmamanız hem maddi hem de manevi menfaatinize olacaktır. Oto elektronik arızası kontrolü için de oto servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Neden Ümitköy Oto Elektrik

Oto elektrik Ankara hizmetlerimiz ilearacınızın bu sistemlerinde ortaya çıkan her türlü arıza ve sorunları, son teknoloji elektronik arıza tespit cihazlarımız ile kolaylıkla saptıyor, uzman oto elektrik teknisyenlerimizin gözetiminde çözüme kavuşturuyoruz.
Güvenli sürüş, araç performansının korunması ve küçük çaplı elektronik arızaların daha büyük sorunlara yol açmaması adına periyodik araç bakımlarının ihmal edilmemesini, 15 adımda kontrol hizmetlerimiz ile tanışmanızı tavsiye ediyoruz.
Aynı zamanda tecrübeli hizmet geçmişimiz, profesyonel oto servis alt yapımız ile her marka ve model aracın performansına uygun çözümler sunan servisimiz, yedek parça değişimlerimizi de garanti altına almaktadır.
Aracınızın tüm elektronik aksamlarında karşılaşacağınız sorunlarda kapımızı çaldığınızda yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz ile en doğru ve hızlı hizmeti alacağınıza emin olabilir, periyodik bakımlarımız ile aracınızın güvenliğini kontrol altına alabilirsiniz.

İlgili Konular

Çatlak Cam Tamiri

Çatlak Cam Tamiri

Araç camlarında meydana gelen çatlaklar, sadece aracın görünümünü bozmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik riskleri de oluşturabilir.

Rehbere git

Ankara Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi yıllar boyunca hayalini kurduğumuz hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Ülkemizin ürettiği ve kalitesi kendini ispatlamış olan Togg marka araçlar için, servis ağının en uygun şekilde kurulması gerekmektedir.

Rehbere git
Ankara Togg Yetkili Servisi
Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git

Mazot Filtresi Arızası

Yakıt sistemlerinde yer alan partiküller, motorun içindeki hassas bileşenler üzerinde aşındırıcı etkiler yaratabilir.

Rehbere git
Mazot Filtresi Arızası