Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Gelişmiş ve donanımlı alt yapımızda bulunan ileri teknoloji arıza tespit cihazlarımız, her biri alanında deneyimli ve eğitimli teknik ve mekanik personel kadromuz, tecrübeli hizmet geçmişimiz ve sektördeki yeniliklere adapte firma yapımız ile araçları dört mevsim güvenle yola çıkarmaya hazırlıyor, lastik ve yedek parça değişimlerinde garantili hizmet sunuyoruz.

15 adımda kontrol hizmetimiz ile aracınızı bahar ve kış mevsiminin değişimlerine en doğru ve eksiksiz hazırlarken, detaylı iç temizlik ile de aracınızı hijyenik ve konforlu hale getiriyoruz. 

Emniyet güvenlik sistemleri ve fren inovasyonları bakımlarımızla, araç ve trafik güvenliğini tehlikeye atacak oluşumları bertaraf ederken, çözüm odalı ve birinci sınıf işçilikli bakım ve onarım hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Aracınızın performansını korumaya ve yakıt tasarrufu sağlamaya katlıda bulunacak motor bakımlarımızla da aracınızın geleceğini güvence altına alıyor, motorun kalitesini ve performansını etkileyecek oluşumları dönemlik bakımlarımız ile gelmeden bertaraf ediyoruz.

Cam filmi uygulamalarımız, iç ve dış aydınlatma sistem bakım ve kontrollerimiz, klima bakımlarımız ve tüm bunlar ile ilgilenecek vakti ve enerjisi olmayan müşterilerimiz için sunduğumuz vale desteğimiz ile sektörün en iyisi olduğumuzu iddia ediyor, müşterilerimizin ve araçların emniyet ve konforu odaklı çalışmalar yürütmeye gayret ediyoruz.

Aracınızın kesintisiz trafikte yolması için gerekli akü bakım ve değişimleri de yine Bosch kalitesi ile parça değişim hizmetlerimiz içerisinde yer veriyor, akü değişimlerimizde de garantili hizmet avantajları sunuyoruz.

Sektördeki yenliklerin takipçisi olarak yeni nesil araçlarında beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek donanımlara sahip olan servisimizde bulunan bilgisayarlı arıza tespit cihazlarımız ile aracınızın en hassas sistemlerindeki sorunu saptıyor, itina ile kısa sürede onarımını tamamlıyoruz. Arıza tespiti için zamandan tasarruf sağlayan e aracın hırpalanmasına gerek kalmadan nokta atışı tespitler sorunun kaynağını bulan bu mekanizmalarımız sayesinde her marka ve model aracın arıza tesitlerini kolaylıkla yaparak, çözüm odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Son olarak otolarınızın kozmetiği boya ve pasta cilalarımızda da en kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilik ile pasta cila ve boya uygulamalarına imzamızı atıyor, aracınızı servisimizden ilk günkü görünüm  ve kalitede çıkarmanıza yardımcı oluyoruz

 

Ankara Oto Sanayi