Togg Yetkili Servisi

Togg Yetkili Servisi

Yapmış olduğumuz yatırımlarla birlikte, aracınız için her türlü bakım onarım ve tamir çözümleri tarafımızdan uygulamaya konmak durumundadır. Yedek parça ve ihtiyaç karşılama konusunda, yine servisimizin sunduğu çok önemli imkânlara güvenebilirsiniz. Ankara Togg servisi güven veren hizmet standartları ile karşınıza gelmiştir. Müşteri memnuniyeti perspektifinde bir çalışma anlayışı ve teknoloji yatırımlarımız, aracınız için en iyi servis hizmetini ortaya koymuştur. 

Togg Yetkili Servisi

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli araç bakımı konusunda servisimize ve burada hazırlanan üst düzeye hizmetlere güvenebilirsiniz. Rutin bakım hizmetleri konusunda servisimizin teknik elemanları, yerli yerince yaptığı çalışmalarla ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Togg periyodik bakımı uzman kadro ve modern servisin üzerinde durduğu çalışmalardan biridir. Servis olarak bu konuda çok titiz bir şekilde çalışıp ihtiyaçlarınızı anında ve hızlı bir şekilde karşılamak durumundayız. Togg ilk bakımı bir araç için hayati önem taşımaktadır. Özellikle bu aracın yeni ve etkileyici yapısı bilinirken, ilk bakım konusunda teknik ekiplerin yeterli donanıma sahip olması gerekir. Bilgi ve kabiliyet noktasında, yine teknisyenlerin üst düzeyde olması beklenmektedir. 

Elektrikli Araç Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg şarj bakımı konusunda servisimiz oldukça bilgili teknisyenlerle donanımlıdır. Ekipman kalitemiz üst düzeyde olduğu gibi, gerekli bakım çalışmalarını çok bilinçli bir şekilde yapar ve uygulamaları en uygun şekilde ortaya koyarız. Elektrikli araç batarya değişimi konusunda, hem ekipleriniz hem de servis altyapımız çok yeterlidir. Burada kullandığımız teknolojiler sayesinde, aracınızın uzun menzilli bir şekilde adresine ulaşması söz konusu olur. 88,5 kWh batarya 523 km ve 52,4 kWh batarya 314 kmözelliği ile menzil hakkında önemli bilgiye sahip olabilirsiniz bu uygun bataryalar sayesinde şehiriçi ve şehir dışında ulaşım avantajlarını çok daha kolay bir şekilde gözden geçirme şansı bulursunuz.

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj İstasyonları

Togg Şarj İstasyonları

Togg şarj istasyonları giderek daha yaygın hale geliyor ve hizmet standartları gittikçe yükselmeye devam ediyor. Ülkemizin pek çok yerinde yayılma halinde olan şarj istasyonları, elektrikli araçlar için ve tüm dünya için önemli bir hizmet görevi üstlenmiş durumdadır. Çevreci yakıt ve ona uygun teknoloji ile elde edilen fırsatlar, ulaşım konusunda herkese önemli avantajlar sağlamıştır. Ankara Togg istasyonları bu bölgede güvenilir ve modern hizmet adresleridir. Batarya dolumunu en uygun koşullarda yapabilmek ve sağlıklı enerjiden faydalanabilmek için, bizim servisimiz donanımlı bir istasyon olarak size yardımcı olmak durumundadır. Teknolojiye yatırım yapan ve gelişimi hedefleyen servisimiz, buradaki çözümlerle birlikte elektrikli araçların yollarda daha uzun yolculuk yapmasına imkân tanımıştır. Sağlıklı bir şarj ve sağlıklı bir batarya ile bu konuda önemli bir fırsata sahip olabilirsiniz.

Togg Şarj İstasyonları