Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Aracınızın trafikte dört mevsim güvenle yol almasının yolu oto muayene ve bakımdan geçmektedir.

Araçların periyodik olarak bakım ve muayenelerinin yapılması hem sürüş hem de sürücü güvenliği açısından önem teşkil etmektedir. Oto bakım hizmetlerimiz ile aracınızı mevsimsel değişimlere hazırlıyor, donanımlı alt yapımız ve yarım asırlık hizmet geçmişimiz ile profesyonel oto servis desteği sağlamaya devam ediyoruz.
Markası ve modeli ne olursa olsun her araç istemedende olsa kazaya karışmakta, maddi ya da manevi kayıplar ortaya çıkmaktadır. Büyük ya da küçük çaplı kazalarda hasarın boyutu ne olursa olsun mutlaka bir oto servis gözetiminden geçmesi gerekmektedir. Yedek parça değişimi, kaporta onarımı ve göçük düzeltme, motor bakım ve tamiri lastik değişimi gibi aracın ihtiyaç duyduğu her türlü bakımı profesyonel hizmet kapasitemize güvenerek bizler üstleniyor, hızlı ve ekonomik araç tamirinin adresini sizlere veriyoruz.

Her aracın zorunlu olarak yaptırılması gereken muayene ve dönemlik oto bakımlarında, sağladığımız 15 adımda kontrol çalışma prensibimiz ile aracınızı her ayrıntısı ile alıyor, varsa eksiklerini tamamlıyor, lastiklerini mevsime uygun değişimini yaparak güvenle yola çıkmayahazır hale getiriyoruz.

Oto Bakım Aşamaları Nelerdir

İleri teknoloji arıza tespit cihazlarımız ile tüm elektronik aksamlarını en ince ayrıntısına kadar taradığımız araçlarınızın varsa küçük çaplı arızalarını bu vasıta ile hallediyor, ileride büyük çaplı hasarların oluşmasının önüne geçmiş oluyoruz. Oto servis hizmetlerimizde;

 • Motor bakım, onarım ve garantili parça değişimi
 • Akü bakım ve kontrolü
 • Mevsimlik lastik değişimi
 • Araç sıvı kontrolleri ve filtre bakımı
 • Fren ve inovasyon bakımları
 • Aydınlatma ve klima sistemleri bakım ve onarım
 • Kaporta ve göçük düzeltme
 • Vale desteği
 • Detaylı iç temizlik
 • Egzoz ve emisyon
 • Boya ve pasta cila ile diğer tüm aksamlarında meydana gelen sorunların tamir ve değişimlerini gerçekleştiriyoruz.
Oto bakım desteğimizden faydalanmak, aracınız için size en uygun takvime randevu oluşturmak ve gerçekten aracınızı tanıyarak onarım yoluna giden bir usta eline aracınızı teslim etmek için bizimle iletişime geçebilir, hızlı, ekonomik ve güvenilir servis desteğimizden yardım alabilirsiniz.

İlgili Konular

Mazot Pompası Tamiri Kolay mıdır?

Mazot Pompası Tamiri Kolay mıdır?

Araç yakıtının depodan motora gönderilmesi aşamasında gelen yakıtın sistemli ve aynı basınçta aktarılmasını sağlayan mazot pompası, teknik ve mekanik sebeplerden dolayı arıza gösterebilmektedir.

Rehbere git

Çatlak Cam Tamiri

Araç camlarında meydana gelen çatlaklar, sadece aracın görünümünü bozmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik riskleri de oluşturabilir.

Rehbere git
Çatlak Cam Tamiri
Mazot Filtresi Arızası

Mazot Filtresi Arızası

Yakıt sistemlerinde yer alan partiküller, motorun içindeki hassas bileşenler üzerinde aşındırıcı etkiler yaratabilir.

Rehbere git

Klima Kompresörü Tamiri

Klima kompresörü aracınızın klima sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Tamiri