Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Araç değerinin ve performansının korunması adına dönemlik oto bakım ve kontrollerinin ihmal edilmemesi önemlidir.

Aracınız için hem yetkili hem de güvenilir biroto bakım desteği arıyorsanız doğru adrestesiniz Ankara oto periyodik bakım olacaktır. Yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz ile araçlarınızı çok iyi tanıyor ve nelere ihtiyacı olduğunu bizler iyi biliyoruz. 
Araç ve trafik güvenliği için aksatılmaması gereken dönemlik oto bakımları, yoğun iş temposu içinde olan müşterilerimiz için bir külfet olarak düşünülmektedir. Araç bakım merkezimizde hızla değerlendirmeye aldığımız aracınızın ihtiyacı olan tüm bakımları hızla gerçekleştiriyor, zamandan tasarruf yapmak isteyen müşterilerimiz için sağladığımız oto servis vale desteğimiz ile ayrıcalıklı hizmet politikası yürütüyoruz.
Hem motor ömrünü uzatacak hem araç performansını korumaya yardımcı olacak bu hizmetimiz sayesinde, uzun yıllar aracınızı ilk günkü performansında, güvenle kullanabileceksiniz.
Kış ve bahar dönemlerinde yapılması gerekli olan bakımlarıaksatılan araçların zamanla motor ve kayışlarda meydana gelecek deformasyonlar takip edilmediği için daha büyük sorunlara yol açabilecek kapasiteye ulaşmakta, bu durum büyük maddi kayıplara yol açarken, aracın da uzun süre serviste kalması gerektirecek sıkıntılar ortaya çıkaracaktır.

Araç Periyodik Bakımı Neden Önemlidir

Özellikle mevsim geçişlerinde yapılması gereken lastik değişimi aracın zemin şartlarına uyum sağlaması ve trafikte güvenle yol alabilmesi açısından önemlidir. Bunun yanı sıra araç sıvıları ve yağ kontrolleri de aracın performansını korumak için düzenli olarak takip edilmesi gereken aksamlardır. Filtre değişimi, akü kontrolü, aydınlatma ve ısıtma sistemlerinin bakımı, fren inovasyon bakımı, tüm elektronik aksam kontrolü, egzoz ve süspansiyon bakımlarını da bu hizmetlerimiz dahilinde sunuyor varsa eksikliklerini gidererek aracın uzun dönem sorunsuz çalışmasına zemin hazırlıyoruz.
Her marka ve model aracın kapasitesine uygun periyodik oto bakım ihtiyaçlarını titizlikle takip eden servisimiz, her biri alanında uzman ustalarımız ve teknik ekibimizin desteği ile talepleri karşılayarak, çözüm odaklı çalışmalar yürütmektedir. Son teknoloji arıza tespit cihazlarımız ile aracın iç ve dış bütün donanımlarını tetkik ederek kısa sürede aracınızın durumu hakkında detaylı bilgiyi veren servisimiz, gerekli müdahaleleri doğru uygulama ve uygun fiyat anlayışı ile gidermektedir.
Tecrübeli, hizmet geçmişimiz ve donanımlı alt yapımız ile sadece aracınızın bakım ve tamirini yapmakla kalmıyor, garantili orijinal yedek parça değişimlerimiz, oto detaylı temizlik ve vale hizmetlerimiz ile de farklı ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyoruz.

İlgili Konular

Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git

Ankara Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi yıllar boyunca hayalini kurduğumuz hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Ülkemizin ürettiği ve kalitesi kendini ispatlamış olan Togg marka araçlar için, servis ağının en uygun şekilde kurulması gerekmektedir.

Rehbere git
Ankara Togg Yetkili Servisi
Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Araçların yakıt ve enerji iletiminden sorunlu enjektörler, uzun süre kullanıma bağlı olarak gelişen araçta tekleme, titreme, zor çalışma ve egzozdan gelen beyaz duman sinyalleri le arıza belirtileri gösterebilmektedir.

Rehbere git

LPG Enjektör Arızası

LPG enjektörleri, özellikle LPG´li araçlarda motorun verimli ve düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir rol oynar. Bu parçaların doğru şekilde çalışmaması, aracın performansını önemli ölçüde etkileyebilir ve güvenlikle ilgili ciddi endişelere yol açabilir. Bu blog yazısında, LPG enjektör arızalarının nasıl anlaşılabileceğini, belirtilerini ve bu arızaların aracınıza ve sürüş deneyiminize olan etkilerini detaylı bir şekilde ele alacağız. Bu bilgiler, aracınızın sağlığını korumanıza ve olası pahalı tamiratların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Rehbere git
LPG  Enjektör Arızası