Akülerde Garanti

Akülerde Garanti

Araçların en önemli donanımlarından olan ve mekanizmalara güç kaynağı sağlayan akülerin onarım ve bakımlarını profesyonel alt yapımız ve gelişmiş hizmet potansiyelimiz ile bize emanet edebilirsiniz.

Aracın, tüm aksamları ile birlikte, sistematik bir şekilde çalışabilmesi için enerji kaynağına ihtiyacı vardır. Aküler bu mekanizmanın alt yapısını sağlayan düzenektir. Bir nevi aracın enerji kaynağı olarak da niteleyebileceğimiz bu mekanizma, düzenli olarak bakıma tabi tutulması gereken bir donanımdır. Elektronik mekanizmaların arızalanması ya da sorun çıkması durumunda tüm aracın performansının etkilenmesi kaçınılmazdır.  Hem araç hem de sürücü emniyeti için göz ardı edilmemesi gereken araç arızalarını, bilgisayarlı arıza tespiti cihazlarımız ile değerlendiriyor, nokta atışı tespitler ve hızlı onarımlar gerçekleştiriyoruz. Akü bakım ve değişimlerinde müşterilerinize sağladığımız ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile parça değişimi çalışmalarımızı garanti altına alıyor, aracınızda yaptığımız akü değişimini de bu kapsama dahil ediyoruz

Aldığınız Aküler Garanti Altında

Her geçen gün sektöre kazandırılan yeni bir araç, daha teknolojik ve elektronik donanımlar ile karşımıza çıkmakta, buda araç içi güç kaynaklarının daha aktif kullanılmasına neden olmaktadır.
Servisimizden aldığınız akü hizmetlerimiz ve akü değişimleriniz, araç marka ve modeli gözetmeksizin, bizim teminat ve güvencemiz altında olup, her türlü soru ve sorunda müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.
Akülerde garanti prensibimiz, akünün araca takıldığı gün ile başlayarak iki yıl geçerli olmakta ve kapsamı sadece o araç için olmaktadır. Bosch teknisyenlerimizin gözetiminde, tüm elektronik aksamların kontrol edilip, sorun olmaması durumunda değişimini gerçekleştir ve garanti işlemini başlatıyoruz.
 
Oto elektrik mekanizmalarının arızalanması ya da sorun çıkması durumunda tüm aracın performansının etkilenmesi kaçınılmazdır.  Hem araç hem de sürücü emniyeti için göz ardı edilmemesi gereken araç arızalarını, yeni nesil arızatespitcihazlarımız ile değerlendiriyor, nokta atışı tespitler ve hızlı onarımlar gerçekleştiriyoruz.
Oto akü, marş sisteminin çalışması, voltaj ve amper dengelenmesi, aracın harekete geçmesi, aydınlatma ve ısıtma devrelerinin aktifleşebilmesi başta olmak üzere tüm araç içi donanımlar ile etkileşimli olarak güç alışverişi yapan bir donanımdır. Bu sebeple aküsüz bir araç ne kadar lüks olursa olsun harekete geçemez. Araç için bu denli önemi büyük olan bir sistemin elbette ki kontrol ve bakımlarının da trafikte sorun yaşamamak adına düzenli olarak yapılması gerekmektedir.
Servisimizde verdiğimiz oto servis desteğimizde akü bakım, onarım ve değişimi için ayriyeten oluşturduğumuz birimimiz ile akü kaynaklı yaşanacak tüm sorunların tespitini uzman değerlendirmesi ile yapıyor, en doğru ve çözüm odaklı onarımlar gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini ve araç güvenliğini her zaman ilk sırada tutarak verdiğimiz hizmetlerimiz, Ümitköy akülerde garanti çalışmamız ile teminat altına alıyor, akü değişimlerinizi garantiliyoruz.

İlgili Konular

LPG  Enjektör Arızası

LPG Enjektör Arızası

LPG enjektörleri, özellikle LPG´li araçlarda motorun verimli ve düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir rol oynar. Bu parçaların doğru şekilde çalışmaması, aracın performansını önemli ölçüde etkileyebilir ve güvenlikle ilgili ciddi endişelere yol açabilir. Bu blog yazısında, LPG enjektör arızalarının nasıl anlaşılabileceğini, belirtilerini ve bu arızaların aracınıza ve sürüş deneyiminize olan etkilerini detaylı bir şekilde ele alacağız. Bu bilgiler, aracınızın sağlığını korumanıza ve olası pahalı tamiratların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Rehbere git

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Yağ pompası arızaları, motor soğutma sıvısı eksilmesi, motor yağının yetersiz olması durumunda mazot yatak sarması arızası baş göstermektedir.

Rehbere git
Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?
Çatlak Cam Tamiri

Çatlak Cam Tamiri

Araç camlarında meydana gelen çatlaklar, sadece aracın görünümünü bozmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik riskleri de oluşturabilir.

Rehbere git

Mazot Filtresi Arızası

Yakıt sistemlerinde yer alan partiküller, motorun içindeki hassas bileşenler üzerinde aşındırıcı etkiler yaratabilir.

Rehbere git
Mazot Filtresi Arızası