Boya
Kaporta

Boya

Son teknoloji oto boyama hizmetlerimiz ile aracınız yıllara ve deformasyonlara meydan okuyacak kalite ve konforunda görünmeye devam edecek.

Araçların yaşı ilerledikçe maruz kaldığı güneş ışığı, hava olayları, darbeler, karıştığı kazalar, sonradan araç kaportasına yapılan müdahaleler zamanla aracın orijinal görüntüsünü kaybetmesine neden olmaktadır.
Hem aracın görünümünü hem de kalitesini sekteye uğratan bu oluşumları, gelişmiş hizmet alt yapımız ile kısa sürede bertaraf ediyor, araç kaportasını ilk günkü lüks görünümüne kavuşturuyoruz.
Boyada gözlemlenen solma, dökülme, çatlama şikayetleri ile bize başvuran müşterilerimize sağladığımız profesyonel Ankara oto boya hizmetlerimiz ile aracınızı ustalarımızın maharetli ellerine teslim ediyor, arıcınızın eski canlı ve parlak renk tonunu geri kazandırıyoruz.
Paslanma, çürüme, çizilme, renkte meydana gelen solma durumlarında yaptığımız çalışmalarda, aracın orijinalitesini bozmadan boyama işlemini gerçekleştirecek donanıma ve teknik cihazlara sahip olan servisimizde birinci sınıf işçilik ve kalitede oto boyama hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Oto Boyama Nasıl Yapılır

·       Öncelikle boyanacak aracın renk kodunu orijinal rengi ile uyumlu olması açısından tespit eden ustalarımız ona göre boya karışımını hazırlamaktadır.

  • Aracın tamamı mı yoksa sadece deforme olan alan mı boyanacak bunu değerlendiren ustalarımız, metal yüzeyin temizleme ve zımparalama işlemine geçmektedir.
  • Çürüyen, çatlayan, paslanan bölgeler temizlenerek, salt bir yüzey elde edildikten sonra, astar ve macunlama işlemi yapıyoruz.
  • Kapatılması gereken yerlere bantlama işlemi uygulayarak, boya ile temasını engelliyoruz.
  • Aracın orijinal rengine uygun, boya ile tamamen deforme olan bölge birkaç kat boyandıktan sonra kurumasını bekleme işlemine geçiyoruz.
  • Dilenirse su zımparası ve pasta cila yapıldıktan sonra araç teslimatını gerçekleştiriyoruz.

En ekonomik ve kusursuz oto boyama fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, Bosch oto servis kalitesi ve güvencesinde aracınızı bize emanet edebilirsiniz.

Oto Boya İncelikleri Nelerdir

Gelişmiş donanım ve profesyonel alt yapımız ile her türlü oto boya ve onarım işlerinde kapısı çalınacak en güvenilir adres olan servisimiz hizmetinizde.
Aracınıza en uygun ve doğru teknikler ile oto boya müdahalesi gerçekleştiriyor, kaza sonrası kaportanızda meydana gelen deformasyonları minimum maliyet maksimum işçilik ile ilk günkü görünümüne kavuşturuyor.
Ankara oto boya hizmeti, büyük ya da küçük çaplı lokal boya gerekliliğini ve deformasyonun derinliğini saptayarak yapılması gereken uygulamaları belirliyor ve her biri işinin ehli ustalarımızın gözetiminde, yeni nesil teçhizat ve onarım malzemeleri ile çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Onarım sonrası aracın dış yüzeyindeki çalışmanın izlerini yok etmek adına zımparalama, boyama ve pasta cila uygulamalarımız ile var olan sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. Dıştan vakumlama tekniği kullanarak, eski dönem vurma, çakma uygulamalarına son vererek, kusursuz ve hızlı çalışmalar yürüten servisimizde, bu sayede çalışmalarda daha hızlı ilerlemekte, müşterilerimiz araçlarını en kısa sürede teslim alabilmektedir.

Gelişmiş donanım ve profesyonel alt yapımız ile her türlü kaporta göçük ve onarımişlerinde kapısı çalınacak en güvenilir adres olan servisimiz, aracınıza en uygun ve doğru teknikler ile müdahaleler gerçekleştiriyor, kaza sonrası kaportanızda meydana gelen deformasyonları minimum maliyet maksimum işçilik ile ilk günkü görünümüne kavuşturuyor.  Büyük ya da küçük çaplı kaporta göçüklerinde ilk olarak deformasyonun derinliğini saptayarak yapılması gereken uygulamaları belirliyor ve her biri işinin ehli ustalarımızın gözetiminde, yeni nesil teçhizat ve onarım malzemeleri ile çalışmalarımızı tamamlıyoruz. 
Onarım sonrası aracın dış yüzeyindeki çalışmanın izlerini yok etmek adına zımparalama, boyama ve pasta cila uygulamalarımız ile var olan sorunu ortadan kaldırmış oluyoruz. 
Dıştan vakumlama tekniği kullanarak, eski dönem vurma, çakma uygulamalarına son vererek, kusursuz ve hızlı çalışmalar yürüten servisimizde, bu sayede çalışmalarda daha hızlı ilerlemekte, müşterilerimiz araçlarını en kısa sürede teslim alabilmektedir.

İlgili Konular

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Yağ pompası arızaları, motor soğutma sıvısı eksilmesi, motor yağının yetersiz olması durumunda mazot yatak sarması arızası baş göstermektedir.

Rehbere git

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git
Ankara Oto Sanayi
Klima Kompresörü Tamiri

Klima Kompresörü Tamiri

Klima kompresörü aracınızın klima sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git

Çatlak Cam Tamiri

Araç camlarında meydana gelen çatlaklar, sadece aracın görünümünü bozmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik riskleri de oluşturabilir.

Rehbere git
Çatlak Cam Tamiri