Pasta Cila
Kaporta

Pasta Cila

Aracınızın değerini koruması ve her daim konforlu bir sürüş sağlaması için bakımlarının aksatılmaması gerektiği kadar, dış görünümlerinin de yetkili servislerce kozmetiklerinin yapılması bir o kadar önemli detaydır.

Amatörce yapılan pasta cila uygulamaları, yıkama sonrasında araç kaportasında kötü bir görüntüye sebep olacak dalgalanmalar ortaya çıkarabilmekte bu da aracınızın görüntüsünü eskisinden daha deforme göstermesine neden olacaktır.
Her zaman araç ile ilgili kozmetik ve bakımların uzman gözetiminde bu işte uzman servislerce yaptırılması gerektiğini savunuyoruz.
Ankara pasta cila servisimiz bünyesinde sunduğumuz bakım ve onarım hizmetlerimiz arasında yer alan bu çalışma ile aracınızın kusurlarını kusursuz hale getiriyor, donanımlı alt yapımız ve maharetli ustalarımızın elleri ile aracınızı orijinal görünümüne kavuşturuyoruz.
Son teknoloji teçhizatlar, birinci sınıf kalite pasta cila solüsyon ve malzemeleri ile leke, çizik, eski araç görünümüne son verdiğimiz çalışmalarımızda en önemli detay profesyonel işçiliğimizin ortaya çıkardığı mükemmel görüntü olacaktır.
Aracınızın görünümünde iyileşme meydana getirmesi bakımından maddi değer artışına katkıda bulan pasta cila uygulamaları, aynı zamanda aracın orijinal renginin canlılığını ortaya çıkarması açısından da satışa çıkarılmadan önce yaptırılmasını tavsiye ettiğimiz bir çalışmadır.
Ankara oto servis hizmetlerinde en çok talep aldığımız bakımlardan olan pasta cilayı, marka ve model fark etmeksizin her araca uyguluyor, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile göz alıcı bir çalışma ortaya çıkarıyoruz.

Pasta Cila Hizmetlerimi

Aracınızı servisimize getirdiğinizde, ilk olarak hangi bakıma ihtiyaç duyduğu ve ne yapılması gerektiğini belirliyoruz.
Deneyimli ustalarımızın, maharetli elleri ile ilk olarak derin çizik, paslanma, deformasyon gibi alanları, kaliteli kil uygulaması malzemesi ile kapatıyor, pasta cila makine, pet ve keçelerin yardımı ile orijinal boya ile aynı hizaya getiriyoruz.
Servisimizde kullanılmak üzere özel olarak getirttiğimiz birinci sınıf su bazlı pasta cila solüsyonları, rötarı ve orbital pasta cila makinesinin yardımı ile ilk uygulama aşamasına geçiyoruz.
Boyanın ısınıp, pasta malzemesini içine alacak seviyeye gelene kadar cihazı kaporta yüzeyinde gezdirmeye devam ediyoruz.
Aracınızın deforme olan ya da parlamasını istediğiniz kaporta bölümüne bu işlemi, kalın ve ince pasta olacak biçimde, katmanlar halinde uyguluyor, işlem bittikten sonra silme ve ısınan boyanın kurumasını bekleme aşamasını da tamamladıktan sonra aracınızı teslim etmeye hazır hale getiriyoruz.

İlgili Konular

Sunroof Tamiri

Sunroof Tamiri

Açılır tavan veya cam tavan olarak da bilinen sunroof, araçların tavanında bulunan ve açılıp kapanabilen bir penceredir. Sunrooflar, araçlara daha fazla ışık ve havanın girmesini sağlayarak iç mekanı daha ferah ve konforlu hale getirir. Bu sistemde zaman zaman arızalar yaşanabilmekte ve sunroof tamiri gerekebilmektedir.

Rehbere git

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git
Ankara Oto Sanayi
Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Araçların yakıt ve enerji iletiminden sorunlu enjektörler, uzun süre kullanıma bağlı olarak gelişen araçta tekleme, titreme, zor çalışma ve egzozdan gelen beyaz duman sinyalleri le arıza belirtileri gösterebilmektedir.

Rehbere git

Klima Kompresörü Tamiri

Klima kompresörü aracınızın klima sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Tamiri