Fren Onarımı

Fren Onarımı

Mutlaka yetkili servis ve alanında uzman ustaların birlikteliğinde yapılması gereken fren bakım ve onarım çalışmaları, araç ve trafik emniyeti söz konusu olmasından ötürü hata ve göz ardı kabul etmeyen bir çalışmadır.

Sürüş güvenliği ve araç hızı yönetiminden sorumlu fren sistemleri ne kadar kaliteli ve sorunsuz olursa, araç kullanımı o denli konforlu ve emniyetli olacaktır. Bu nedenle bakımı ve arızaları göz ardı edilemeyecek kadar önemli olan bu düzeneklerin, mutlaka oto servis denetiminde dönemlik bakımlarının yapılması varsa eksikliklerinin giderilmesi gerekmektedir.
Ümitköy fren onarımı hizmetlerimiz ile araç donanımında üç kategoride bulunan ve her birinin işlevi aracın hız kontrolünün sağlamak, durma ve sabitlenme aktivitelerini gerçekleştirmek olan; el freni, ayak freni ve yardımcı fren sistemlerinin takibini üstleniyor, her marka ve model aracın performansına uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz.
Fren onarımı her ne kadar teknoloji gelişse de deneyim gerektiren bir çalışmadır. Sektörün gelişimine ayak uyduran hizmet yapımız ile bizde yeniliklerin farkında fakat fren sistemini en iyi tanıyan teknisyenlerimiz ile birlikte bu işi üstleniyor, aracınıza en doğru onarımı gerçekleştiriyoruz.
Sektöre adım atan yeni seri araçlar ile birlikte fren inovasyonlarında da yenilikler yaşanmış, bakım ve onarımlarında elektronik cihazlardan yardım alınmaya başlanmıştır.
Bizimde bünyemize kazandırdığımız son teknoloji arıza tespit cihazları ve yılların deneyim kazandırdığı eğitimli teknik ve mekanik personel kadromuz ile marka ve modeli ne olursa olsun tüm araçların fren inovasyonlarına hâkim çalışmalar yürütüyor, karşılaşılan arıza ve bakımlarda çözüm odaklı hizmetler gerçekleştiriyoruz.
Kısa duruş mesafesi, ESP sistemi ile emniyetli hız kesme, ABS kaygan zeminde ve aşırı hız durumunda frenin kilitlenmesini engelleme, TCS çekiş kontrol sistemleri bunlardan birkaçı olmakla birlikte elbette bu sistemlerin aktif olarak çalışmasını engelleyecek sorunlar göz ardı edilmemeli, maddi ve manevi kazaya davetiye çıkaracak oluşumlar bertaraf edilmelidir.
Sürüş güvenliğinizi kontrol altına alacak, aracınızı her aksamı ile birlikte sorunsuz çalışmasına zemin hazırlayacak periyodik oto bakım hizmetlerimiz ile emniyetinizi şansa bırakmıyor, son teknoloji arıza tespit cihazlarımız eşliğinde fren ve diğer oto bakım çalışmalarını titizlikle gerçekleştiriyoruz.
Araç planında yer alan bakım sürelerini geçiştirmeden, yılda en az bir defa da olsa sizleri servisimize bekliyor, aracınızın fren bakımlarını yaptırmaya davet ediyoruz. Sizi hem maddi hem de manevi kayıplardan korumak için bir önlem olan bu kontrolleri aksatmamanızı, profesyonel oto servis yardımlarımızdan faydalanmanızı tavsiye ediyoruz.

İlgili Konular

Mazot Filtresi Arızası

Mazot Filtresi Arızası

Yakıt sistemlerinde yer alan partiküller, motorun içindeki hassas bileşenler üzerinde aşındırıcı etkiler yaratabilir.

Rehbere git

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Motorun verimli çalışmasına katkı sunan dizel enjektör, dizel motorlu araçlarda bulunur.

Rehbere git
Dizel Enjektör Arıza Belirtileri
Sunroof Tamiri

Sunroof Tamiri

Açılır tavan veya cam tavan olarak da bilinen sunroof, araçların tavanında bulunan ve açılıp kapanabilen bir penceredir. Sunrooflar, araçlara daha fazla ışık ve havanın girmesini sağlayarak iç mekanı daha ferah ve konforlu hale getirir. Bu sistemde zaman zaman arızalar yaşanabilmekte ve sunroof tamiri gerekebilmektedir.

Rehbere git

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git
Ankara Oto Sanayi