Elektronik Arıza Tespiti

Elektronik Arıza Tespiti

Aracınızın güç kaynağı elektronik donanımlar, diagnostik cihazlarımız ile kontrol altında.

Araçların hareket etmesi ve güvenle yol alabilmesi için yardımcı donanımlardan olan oto elektronik sistemleri, alternatör, konnektör, sigorta, marş, batarya ve bağlantı kablolarından oluşmaktadır. Düzenli olarak bakımdan geçirilmesi gereken bu akşamlarda zamanla arıza ve sorunlar baş gösterebilmektedir. Her birinin işlevi farklı olan bu sistemlerin bakım ve onarımı da mutlaka alanında uzman teknikerlerin gözetiminde ve yetkili servislerce yapılması hem araç hem de sürücü güvenliği için önemlidir. En çok karşılaşılan elektronik aksam arızalarının başında akü boşalması ve arızası gelmektedir. Bunun yanı sıra motor soğutma fanı arızası, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemlerinde ortaya çıkan sorunlar, gösterge ve ikaz panellerinde yaşanan sıkıntılar, şarj dinamosunun arızalanması, ateşleme bobini arızası ve oto elektrik tesisat kaçakları araçların elektrik mekanizmasında ortaya çıkan sıkıntılar arasında yer almaktadır.

Oto Elektronik Bakım Neler Yaparız

Aracın beyninde ve elektronik aksamlarında meydana gelen arızalar genellikle; alternatör, konnektör, kilit sistemi, elektronik bağlantı mekanizmaları, sigorta, marş, batarya ve bağlantı kablolarından kaynaklı olmaktadır. Oto elektronik Ankara hizmetlerimiz ile yeni nesil diagnostik arıza tespit cihazlarımızın ve uzman teknisyenlerimizin eşliğinde gerçekleştirdiğimiz oto elektrik bakım ve onarım çalışmalarımız ile bu donanımların güvenliğini sağlıyor, araç içinde yaşanacak arızaların önüne geçiyoruz.

40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Bosch oto servis bünyesinde hizmet veren firmamız, oto elektronik arıza tespiti ve tamiri alanında da son teknoloji donanıma sahip olup, her biri kalifiye personel kadromuz ile hızlı ve profesyonel oto servis desteği sağlıyoruz.  Marka ve model fark etmeksizin aracınızın ihtiyacı olan her türlü bakım, onarım, parça değişimi ve arıza tespitlerini, kısa sürede çözüme kavuşturacak, kaliteli ve ekonomik oto servis desteğinin kapılarını aralıyoruz. Araç performansının korunması ve küçük sorunların büyük arızalara yol açmaması için ertelenmemesi gereken elektronik aksam hatalarını, diagnostik test cihazlarımız ile anında tespit ediyor, en ufak bir sorunu dahi göz ardı etmeden, nokta atışı onarımlar gerçekleştiriyoruz.  Oto elektronik başlı başına uzmanlık gerektiren bir alandır. Bu sebeple her biri tecrübeli, donanımlı ve bu konuda eğitimli ustalarımızın gözetiminde gerçekleştirdiğimiz kontrol ve tamiratları, yedek parça değişiminde garanti altına alıyor, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermeye gayret ediyoruz. Bilgisayarlı arıza tespiti yöntemi ile Ağaçlı otomotiv size en doğru himeti en uygun maliyetler ile sunmaktadır.

İlgili Konular

Sunroof Tamiri

Sunroof Tamiri

Açılır tavan veya cam tavan olarak da bilinen sunroof, araçların tavanında bulunan ve açılıp kapanabilen bir penceredir. Sunrooflar, araçlara daha fazla ışık ve havanın girmesini sağlayarak iç mekanı daha ferah ve konforlu hale getirir. Bu sistemde zaman zaman arızalar yaşanabilmekte ve sunroof tamiri gerekebilmektedir.

Rehbere git

Klima Kompresörü Tamiri

Klima kompresörü aracınızın klima sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Tamiri
Mazot Pompası Tamiri Kolay mıdır?

Mazot Pompası Tamiri Kolay mıdır?

Araç yakıtının depodan motora gönderilmesi aşamasında gelen yakıtın sistemli ve aynı basınçta aktarılmasını sağlayan mazot pompası, teknik ve mekanik sebeplerden dolayı arıza gösterebilmektedir.

Rehbere git

Ankara Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi yıllar boyunca hayalini kurduğumuz hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Ülkemizin ürettiği ve kalitesi kendini ispatlamış olan Togg marka araçlar için, servis ağının en uygun şekilde kurulması gerekmektedir.

Rehbere git
Ankara Togg Yetkili Servisi