Vale

Vale

Özellikle metropol kentlerde hızla akan zaman araç bakım ve onarım ihtiyaçlarının ertelenmesine neden olabilmektedir.

Özellikle metropol kentlerde hızla akan zaman araç bakım ve onarım ihtiyaçlarının ertelenmesine neden olabilmektedir. Aksatılması hem araç performansı hem de araç sahibi için sorunlara yol açabilecek araç bakımlarını kolaylaştırmak adına hizmete soktuğumuz Ankara oto servis vale desteğimiz ile tüm müşterilerimize ulaşıyor, zamandan ve bütçeden tasarruf sağlayacak araç bakım hizmetlerimiz ile tanıştırıyoruz.
Ağır iş yükü altında çalışan, araç ile ilgilenecek zamanı olmayan, metropol kentlerdeki yoğun servis ortamlarında bunalan sürücüler için bir fırsat olan bu hizmetimiz ile aracınızı adresinizden alıyor, gerekli tüm bakım ve onarım çalışmalarını yaptıktan sonra yine adresinize teslim ediyoruz. Anahtar teslim oto servis hizmetlerimiz ile sektörün en iyisi olduğumuzu iddia ediyor, daima müşterilerimize kolaylık sağlayacak hizmetler vermek adına çözümler geliştirmeye çalışıyoruz.
Bir telefonla, sizin için en uygun takvime alacağınız araç bakım randevusu ile adresinize göndereceğimiz vale desteğimiz, aracınızı güvenle servis noktamıza getirecek, sizin tarafınızdan iletilen sorun ve beklentileri yetkililere bildirdikten sonra yine aracın teslimatı için adresinize yönlendirilecektir. Her biri profesyonel şoförlük vasfına sahip, güvenilir vale personellerimize gönül rahatlığı ile aracınızı teslim edebilir, iş ve zaman kaybına uğramadan aracınızın işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Neden Vale Servisi?

Periyodik oto bakımları ihmal edilmemesi gereken çalışmalardır. Pek çok sürücü yeterli vaktinin olmaması ya da zamanlarını oto serviste geçirmek istememelerinden dolayı bu bakımları ihmal etmektedir.
İşte bu gibi sorunları ortadan kaldırmak ister bireysel ister kurumsal firmaların araç bakımlarını aksatmadan ve oto servislerinde vakit harcamadan karşılamak için oto vale servisi hizmetinize sunuyoruz.
Aracınızın ve sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli. Bu sebeple vale görevini üstlenecek personel kadromuzu titizlikle seçiyor, eğitimli, tecrübeli ve güvenilir çalışanlarımız ile aracınızı emanet gözü ile alıyor ve bakımlarını üstleniyoruz.
Aracınızı adresinizden alıp yine tüm ihtiyaçları karşılandıktan sonra adresinize bırakacak eleman desteğini sizler için hizmete koyan servisimiz, her biri deneyimli şoför vasfı taşıyan personel kadromuz ile vale hizmetlerimizi yıllardır sorunsuz yürütüyoruz.
Sektördeki gelişimlerin takipçisi olarak her geçen gün bünyemize bir yeni hizmet daha ekleyerek, müşteri beklentisi ve memnuniyeti odaklı çalışmalara her zaman yön veren servisimiz, ayrıcalıklı, nitelikli ve ekonomik oto servis desteği sağlamaktadır.

Başta 15 adım kontrol hizmetlerimiz olmak üzere aracın tüm aksamlarını uzmanlarımızın gözü ile değerlendirdiğimiz periyodik bakımlarımız ile de sizin ve aracınızın trafikte güvenle yol almasına katkıda bulunacak alt yapıyı hazırlayan servisimiz, sunduğumuz tüm hizmetlerimizin, ulaşılabilir olması içinde ekonomik tarifeler belirlemektedir.

Ağaçlı otomotiv vale servis desteğimiz ile ekonomik ve ulaşılabilir hizmetler sunmak için çalışıyor, sadece aracınızı değil sizi de düşünerek çalışmalarımıza yön veriyoruz.

İlgili Konular

Mazot Pompası Tamiri Kolay mıdır?

Mazot Pompası Tamiri Kolay mıdır?

Araç yakıtının depodan motora gönderilmesi aşamasında gelen yakıtın sistemli ve aynı basınçta aktarılmasını sağlayan mazot pompası, teknik ve mekanik sebeplerden dolayı arıza gösterebilmektedir.

Rehbere git

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Araçların yakıt ve enerji iletiminden sorunlu enjektörler, uzun süre kullanıma bağlı olarak gelişen araçta tekleme, titreme, zor çalışma ve egzozdan gelen beyaz duman sinyalleri le arıza belirtileri gösterebilmektedir.

Rehbere git
Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?
Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git

Çatlak Cam Tamiri

Araç camlarında meydana gelen çatlaklar, sadece aracın görünümünü bozmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik riskleri de oluşturabilir.

Rehbere git
Çatlak Cam Tamiri