Emniyet Sistemleri

Emniyet Sistemleri

Araç onarım ihtiyaçlarında önceliğiniz, kurumsal ve yetkili bir firma tercihi olmalıdır.

Araç yaşı ve modeli ne olursa olsun düzenli olarak, yetkili servisler tarafından yapılması gereken araç muayeneleri hem oto hem de sürücü güvenliği açısından önem taşımaktadır. Araçların trafikte yer aldığı süre boyunca, kazaya mahal vermemek ve olmadık zamanlarda arıza sorunları ile karşı karşıya kalmamak adına aksatılmaması gereken yıllık bakımları ve emniyet sistemleri oto muayene servisi bünyemizde gerçekleştirilmektedir. Profesyonel hizmet desteğimiz, alanında uzman teknisyen ve personel kadromuz ile kısa sürede, aracınızın ihtiyacı olan bakımı uyguluyor, var ise eksiklerini giderilerek güvenle yola çıkmalarına imkân sağlıyoruz. Son teknoloji arıza tespit cihazlarımız sayesinde aracın tüm elektrik aksamlarını tarayarak, kusursuz bir oto bakım çalışmaları yürüten servisimiz, aynı zamanda;

 

 • Akü ve yağ kontrolleri ile değişimleri.
 • Fren sistemi muayenesi ve bakımı
 • Lastik değişimi
 • Oto kış bakımı
 • Araç sıvı kontrolleri
 • Isıtma ve soğutma sistemleri bakım ve onarımı
 • Motor ve buji kontrolleri
 • Filtre bakımı
 • Her türlü arıza tespit ve tamirini

Ağaçlı oto muayene ve bakım servisi olarak gerçekleştiriyor, her marka ve model aracın dönemlik muayenelerini uzman gözetiminde karşılıyoruz. Bosch servis ailesi bünyesinde sorunsuz ve çözüm odaklı sağladığımız hizmetlerimize ayrıca yedek parça değişim ve vale desteğimizi de dahil ederek her beklentiye cevap verecek servis hizmeti sunuyoruz. Konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi için aksatılmaması gereken bakımlar, kaza ve arıza durumunda yapılacak tamir ve parça değişimleri, aracın herhangi bir aksamında meydana gelebilecek sorun ve arızalar ile her türlü servis desteğini 7/24 aktif hizmet yapımız ile karşılıyor, kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Oto servisi konusunda en doğru adrestesiniz.

Gelişen teknoloji ile birlikte daha dijital bir alana evrilen araç içi donanımlar, güvenlik sistemlerini de içine almış, trafik ve sürücü güvenliğini daha etkin kontrol altına alacak donanımlar karşımıza çıkmaya başlamıştır.
Yeni nesil araçlarda güvenlik amaçlı geliştirilen yeni sistemler ile birlikte, aracın ve sürücünün emniyeti üst düzeye çıkarılmış, konforlu ve sorunsuz sürüş süreci geçirilmesi planlanmıştır.
Araç emniyet sistemlerinde bulunan ve aracın fren sistemlerinin kilitlenmesine karşın tasarlanan ABS, Elektronik denge programı olan (ESP), şerit takip sistemi, (DSP) Dinamik denge desteği, çekiş kontrol sistemi (TCS), yokuş kalkış desteği, çarpışma önleme sistemi (CAS), yorgunluk tespit sistemi, Anti patinaj kontrol sistemi (ASR) ve ACC bu sistemleri meydana getiren donanımlardır.
Oto servis hizmetlerimizde bu denli önemli bir görev üstlenen aksamları, aracın yaşı ve modeli ne olursa olsun bakımlarının kontrollerini yapıyor hem oto hem de sürücü güvenliğini tehlikeye atacak eksiklikleri bertaraf ediyoruz.

Araç Güvenlik Sistem Bakımlarında Neler Yaparız

Araçların trafikte yer aldığı süre boyunca, kazaya mahal vermemek ve olmadık zamanlarda arıza sorunları ile karşı karşıya kalmamak adına aksatılmaması gereken yıllık emniyet sistemleri bakım ve onarımları Ankara araç güvenlik sistemleri servisimiz bünyemizde titizlikle gerçekleştirilmektedir. Profesyonel hizmet desteğimiz, alanında uzman teknisyen ve personel kadromuz ile kısa sürede, aracınızın ihtiyacı olan bakımı uyguluyor, var ise eksiklerini giderilerek güvenle yola çıkmalarına imkân sağlıyoruz. Son teknoloji arıza tespit cihazlarımız sayesinde aracın tüm elektrik aksamlarını tarayarak, kusursuz bir oto bakım çalışmaları yürüten servisimiz, aynı zamanda;

 • Akü ve yağ kontrolleri ile değişimleri.
 • Fren sistemi muayenesi ve bakımı
 • Lastik değişimi
 • Oto kış ve bahar bakımı
 • Araç sıvı kontrolleri
 • Isıtma ve soğutma sistemleri bakım ve onarımı
 • Motor ve buji kontrolleri
 • Filtre bakımı
 • Her türlü arıza tespit ve tamirinikaliteli işçilik ve hızlı teslimat fırsatları ile gerçekleştiriyor, her marka ve model aracın dönemlik muayenelerini uzman gözetiminde karşılıyoruz. Bosch servis ailesi bünyesinde sorunsuz ve çözüm odaklı sağladığımız hizmetlerimize ayrıca yedek parça değişim ve vale desteğimizi de dahil ederek her beklentiye cevap verecek servis hizmeti sunuyoruz. Konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi için aksatılmaması gereken bakımlar, kaza ve arıza durumunda yapılacak tamir ve parça değişimleri, aracın herhangi bir aksamında meydana gelebilecek sorun ve arızalar ile her türlü servis desteğini 7/24 aktif hizmet yapımız ile karşılıyor, kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

İlgili Konular

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Dizel Enjektör Tamir Edilebilir mi?

Araçların yakıt ve enerji iletiminden sorunlu enjektörler, uzun süre kullanıma bağlı olarak gelişen araçta tekleme, titreme, zor çalışma ve egzozdan gelen beyaz duman sinyalleri le arıza belirtileri gösterebilmektedir.

Rehbere git

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Motorun verimli çalışmasına katkı sunan dizel enjektör, dizel motorlu araçlarda bulunur.

Rehbere git
Dizel Enjektör Arıza Belirtileri
Mazot Filtresi Arızası

Mazot Filtresi Arızası

Yakıt sistemlerinde yer alan partiküller, motorun içindeki hassas bileşenler üzerinde aşındırıcı etkiler yaratabilir.

Rehbere git

Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?

Yağ pompası arızaları, motor soğutma sıvısı eksilmesi, motor yağının yetersiz olması durumunda mazot yatak sarması arızası baş göstermektedir.

Rehbere git
Mazot Yatak Sarması Sebepleri Nelerdir?