Kaporta
Kaporta

Kaporta

Aracın iskeletini oluşturan ve tamamını kaplayan sac tabakaya kaporta denilmektedir. Dikkat çeken araçların sırrı ilk olarak göze çarpan parlak ve pürüzsüz bu kaporta görüntüsüdür.

 İşte aracın tüm donanımlarını içine alan ve kafes olarak tabir edilen kaporta, bazen dış kaynaklı aldığı darbeler sonucunda deformasyona uğrayabilmekte, ilk günkü kaliteli görünümünü kaybedebilmektedir.

Araba kaporta tamiri ya da onarımlarında ileri teknoloji cihazlarımız ve profesyonel işçilik kalitemiz ile göçük, derin çizik ve sıyrıkları orijinal görüntüsüne kavuşturuyor, darbe alan aracınızı ilk günkü tasarımında size teslim ediyoruz.
Gerek oto bakımlarında saptadığımız sorunlar gerek bireysel başvurularda araçta bulunan kaporta sorunlarını uygun bakım ve çalışmalar ile bertaraf eden servisimizde, eski yöntemlere nazaran dıştan vakumlama tekniği çalışmaları yürüterek daha estetik ve hızlı uygulamalara imza atıyor, zamandan ve maliyetten kazanç sağlayacak çözümler sunuyoruz. Aracınızı her hali ile kusursuz olarak trafiğe çıkaracak alt yapıyı hazırlayan hizmetlerimizde, her daim yeni nesil bakım ve onarım teknikleri kullanılmakta, her marka ve model araca uygun bakım, onarım ve yedek parça değişimi yapılmaktadır.

Gerekli durumlarda tedarik ettiğimiz orjinal yedek parça değişimlerini de servisimiz bünyesinde sağlayarak, her marka ve model araca uygun çözümler sunuyor, hizmetlerimizi de garanti altına alıyoruz.
Başlı başına ustalık ve yetkinlik isteyen bu çalışmaları Bosch oto servis bünyesi ve güvencesinde karşılıyor, Ankara kaporta birimimizde, göçük düzeltme hizmetlerimizde aynı zamanda pasta cila ve oto boya çalışmalarını da titizlikle gerçekleştiriyoruz.

Kaporta Tamirinde Neler Yapılır?

  • Aracın dış yüzeyini kaplayan sac katmanda meydana gelen göçük, çizik, darbe gibi deformasyonların öncelikli olarak boyutlarını ve yapılması gereken işlemi belirliyoruz.
  • Varsa değiştirilmesi gereken parçaları belirliyor ve tedarik ediyoruz.
  • Yapılacak hizmetin maliyetini belirliyor ve müşteriye bilgilendirmesini yapıyoruz.
  • Kaporta onarımı esnasında kullanılacak malzeme ve teçhizatları belirliyoruz.
  • Hasarlı kısma gerekli düzeltme işlerini uyguladıktan sonra zımparalama, boya ve pasta cila uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.
Basit ve ufak çaplı kaporta kusurlarını kısa sürede eski haline getirme yetki ve becerisine sahip olan servisimize bazı durumlarda ağır hasarlı kazaya uğramış, genel itibari ile ezilmiş araçlarda gelebilmektedir. Unutulmamalıdır ki titiz bir çalışma ve emek gerektiren kaporta işlemlerinin bu gibi durumlarda hizmet süremiz uzamakta, en nihayetinde aracınız yeniden eski görünümüne kavuşturulmaktadır.
Son teknoloji vakumlu cihazlarımız eşliğinde kısa sürede eski görünümüne kavuşturduğumuz kaporta göçüklerinizi artık dert etmek zorunda kalmadan, en ekonomik hizmet avantajlarımız ile bizden destek alarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

İlgili Konular

Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Sektöre adım attığımız günden bu yana 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ile Ankara oto sanayi alanında, Bosch oto servis bünyesinde hizmet veriyor, tüm araçların periyodik bakım, arıza tespit ve tamiri ile yedek parça değişim hizmetlerini üstleniyoruz.

Rehbere git

Klima Kompresörü Tamiri

Klima kompresörü aracınızın klima sisteminin düzgün çalışmasını sağlamak için kritik bir öneme sahiptir.

Rehbere git
Klima Kompresörü Tamiri
Ankara Togg Yetkili Servisi

Ankara Togg Yetkili Servisi

Togg yetkili servisi yıllar boyunca hayalini kurduğumuz hizmetlerle karşınıza gelmiştir. Ülkemizin ürettiği ve kalitesi kendini ispatlamış olan Togg marka araçlar için, servis ağının en uygun şekilde kurulması gerekmektedir.

Rehbere git

Sunroof Tamiri

Açılır tavan veya cam tavan olarak da bilinen sunroof, araçların tavanında bulunan ve açılıp kapanabilen bir penceredir. Sunrooflar, araçlara daha fazla ışık ve havanın girmesini sağlayarak iç mekanı daha ferah ve konforlu hale getirir. Bu sistemde zaman zaman arızalar yaşanabilmekte ve sunroof tamiri gerekebilmektedir.

Rehbere git
Sunroof Tamiri