Mercedes-Benz Oto Servis

Mercedes-Benz Oto Servis

 Efsane bir Alman markası olan Mercedes-Benz 1926 yılından bu yana lüks ve ticari araçların isim babası olmayı başarmış güçlü bir markadır. Avrupa’nın en fazla satılan ve en çok kullanılan araç markalarından olan firma, halen en popüler araç markası olma ünvanınıelinde tutmaktadır.

Ülkemizde de lüks araç kategorisinde satışa sunulan ve oldukça da rağbet gören Mercedes, binek, iş makinesi, otobüs, toplu taşıma araçları gibi farklı pek çok kategorideki motorlu araç üretimleri sebebiyle tercih sebebi olmaktadır.
Mercedes-Benz araçlarda, her ne kadar kaliteli ve güçlü bir marka olsa da kazaya karışma ya da uzun süreli kullanıma bağlı olarak arızalar göstere bilmekte bir servis desteğine ihtiyaç duyabilmektedir. Mercedes-Benz oto servis hizmeti veren firmamız, her seri ve model Mercedes araçlarınızın dönemlik bakımını üstleniyor, çözüm odaklı onarım ve garantili parça değişim hizmeti sunuyor.

Yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz bize donanımlı alt yapı ve tecrübe kazandırdığı gibi, memnuniyet dolu sayısız referansları da beraberinde getirmiştir. Çağın değişimlerine ayak uyduran ve alt yapımızı her daim yeniliklere açık tutan firma yapımız ile bugün yeni nesil Mercedes-Benz araçların her türlü ihtiyacını karşılayacak çözümler sunuyoruz.

Bunun yanı sıra araç bakımı için zaman sıkıntısı çeken araç sahiplerine sağladığımız vale desteğimiz ile de müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Mercedes-Benz Oto Servis

Mercedes-Benz Periyodik Bakım

Mercedes-Benz Periyodik Bakım

Güçlü Mercedes araçlarınızın uzun yıllar sizinle olabilmesi ve performansını koruyabilmesi için düzenli olarak Mercedes periyodik bakım servislerinin gözetiminden geçmesi gerekmektedir. 40 yılı aşan hizmet geçmişimiz ve yeni nesil oto bakım ünitelerimiz ile aracınızın tamda ihtiyacı olan bakımı veriyor, sertifikalı teknisyenlerimizin gözetiminde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Çalışma prensiplerimizde müşteri memnuniyeti her zaman ilk sırada olup, aracınıza yapılacak müdahale hakkında bilgi verdikten ve size en uygun takvime randevunuzu ayarladıktan sonra hizmetlerimizi başlatıyoruz.
7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ve vale desteğimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Mercedes-Benz Periyodik Bakım