Opel Oto Servis

Opel Oto Servis

 Alman mühendisliğinin ve kalitesinin bir kere daha sektöre kazandırdığı markalardan olan Opel, Avrupa’nın en büyük otomobil imalat firmalarından biridir. Astra, Corsa, Insignia, Grandland X, Crossland X gibi serileri ile global çapta beğeni kazanmış, geçmişinde ilk çelik gövdeli araç üretimi yapan marka olarak da tarihe adını kazımıştır. Markanın bir diğer dikkat çeken özelliği de her kıta da farklı isim ile satış yapıyor olmasıdır. Avrupa’da Opel, İngilteredeVauxhall, Kuzey ve Güney Amerika’da Chevrolet, Çin’de Buick, Avustralya Holden markaları ile Opel araçlar satışa sunulmaktadır. Opel marka araçların en çok talep almasının nedeni kişiselleştirilebilen iç ve dış tasarımları dır. Ülkemizde de binlerce sürücüye ev sahipliği yapan Opeller, uygun fiyat avantajları ve güçlü motor kapasiteleri ile ilk tercihler arasında yer almaktadır.

Yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz ile Opel oto servis hizmetlerini üstlenen firmamız, düşük bütçeli, yüksek kalite oto servis imkânlarından faydalanma avantajı sağlamaktadır.
Yakıt tasarrufu, motor performansının muhafaza edilmesi, aracın dört mevsim güvenle kullanılması amaçlı düzenli olarak yaptırılması ve ihmal edilmemesi gereken Opel oto bakım ve onarım hizmetlerini, profesyonel hizmet kapasitemiz ve deneyimli alt yapımız ile bizler üstleniyor, her biri kendi alanında eğitimli ve tecrübeli ustalarımızın ellerine araçlarınızı emanet ediyoruz. Oto servis uzmanlık gerektiren bir iştir ve mutlaka aracınızın yetkili servislerince bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Opel Oto Servis

Opel Kış Bakımı Hizmetleri

Opel Kış Bakımı Hizmetleri

Aracın markası, modeli ne olursa olsun mutlaka mevsim geçişlerinde lastik değişimleri ve aksam kontrolleri yapılması gerekmektedir. Aracın trafikte güvenle yol alması, zemine sağlam tutulması ve motor performansının korunması açısından ihmal edilmemesi gereken periyodik bakımlarda en çok dikkat çeken Opel Kış bakım hizmetleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Lastik değişimi başta olmak üzere, elektronik aksam bakım ve onarımları, fren inovasyonları, akü ve motor kontrolleri, aydınlatma ve klima bakımları, araç sıvı bakım ve tedariği ile detaylı iç temizlik 15 adımda yaptığımız Opel oto kış bakım çalışmalarımız arasında yer almaktadır.

Kış lastikleri kışın kaygan zeminine ayak uydurabilecek performansa sahip olup, mutlaka mevsim geçişlerinde araca takılması gereken zorunlu donanımlar dır. Aracınızın bu ihtiyacını karşılamak adına tüm donanımlarımızı ve hizmet kapasitemizi seferber ettiğimiz çalışmalarımız ile aracınıza en uygun ve doğru kış bakımını gerçekleştiriyor hem trafik hem de araç güvenliğini kontrol altına alıyoruz.

Opel Kış Bakımı Hizmetleri