Renault Oto Servis

Renault Oto Servis

 Bir Fransa üretimi olan ve 19.yy danbu yana dünyanın sayılı otomobil markalarından biri olarak anılan Renault, global çaplı araç ihracatı ile bugün 118 ülkede markasını trafiğe çıkmayıbaşarmış bir isimdir. Ekonomik ve ulaşılabilir fiyat tabanları, şık tasarımı ve güçlü araç yapısı ile dört mevsim güvenle kullanım avantajı sağlaması açısından ülkemizde bireysel ve ticari anlamda en çok tercih edilen otomobiller arasında yer almaktadır.

Pek çok şirket ile işbirlikçiliği yaptığı gibi dünyanın birçok ülkesinden de ortakları bulunmaktadır. Türkiye’de de popülaritesini koruyarak, Oyak ile işbirlikçi çalışmalar yürüten firmanın, şu an Türkiye genelinde dört şubesi bulunmaktadır. Ulaşılabilir fiyatlara sahip olması sebebiyle ülkemizde de milyonlarca araç sahibine markasının adını kullandıran Renault oto servis hizmetlerini de Ağaçlı otomotiv olarak bizler üstlenmekteyiz.
Renault araçların her türlü bakım, onarım ve parça değişim ihtiyaçlarında profesyonel hizmet yapımızla sektöre destek veriyor, gelişmiş alt yapımız ve ileri teknoloji arıza tespit cihazlarımız ile çözüm odaklı çalışmalara imzamızı atıyoruz. 40 yılıaşkın sektör geçmişimiz ile bünyemize kazandırdığımız sayısız referans ve memnuniyet dolu geri dönüşler ile oto servis alanında yaşanan gelişmelerin takipçisi olmaya devam ediyor, daima en güvenli ve hızlı oto bakım ve onarım hizmetleri gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Periyodik kış ve bahar bakımları, genel oto muayene ve arıza onarımlarını her biri alanında uzman teknik kadromuz ve ileri teknoloji arıza tespit cihazlarımız eşliğinde gerçekleştiriyor, yetkili Renault servis hizmetimizi 7/24 hizmetinize sunuyoruz. 

Renault Oto Servis

Renault Oto Servis Hizmetleri

Renault Oto Servis Hizmetleri

Aracınız hangi seri Renault olursa olsun, onu güvenle yola çıkaracak hizmetler bizde.
Sadece araç tamiri için değil, otolarınızın sizinle olduğu süre boyunca, yüksek performansta ve yakıt tasarruflu yollar kat etmek adına periyodik bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir.

Servisimizde sağladığımız kaza sonrası tamir ve parça değişimleri, dönemlik lastik değişimi ve aksam bakımları, fren, motor, akü ve tüm elektronik aksam kontrollerini titiz bir çalışma ile değerlendiriyor, aracınıza en uygun çalışmayı profesyonel alt yapımız.
Renault oto servis hizmetleridahilinde;

 •  15 adımda bakım çalışmalarımız,
 •  Motor tamiri ve bakımı,
 •  Akü kontrol ve değişimi
 • Fren inovasyonları, Rot balans bakım ve onarımları
 • Elektronik aksam kontrol ve tamirleri
 • Aydınlatma ve klima bakımı
 • Sıvıların takibi ve ilavesi,
 • Filtre temizliği ve değişimi,
 • Detaylı temizlik
 • Göçük düzeltme, pasta cila ve boya uygulamalarımız
 • Vale hizmetlerimiz ile bütün bir yıl boyunca araç mekanizma güvenliğinizin sorumluluğunu üstleniyoruz.

Renault Oto Servis Hizmetleri