Ankara Skoda Servisi Hizmetleri

Ankara Skoda Servisi Hizmetleri

Ağaçlı Otomotiv olarak Bosch Oto Servis bünyesinde sunduğumuz Skoda servisi hizmetlerimiz ile aracınızın belirlenen süre zarfında yaptırılması gerekli oto bakımları ile arıza onarımlarını, profesyonel hizmet yapımız ile gerçekleştiriyoruz. Ankara Skoda servisi hizmet noktası ile karşınızdayız.

Garanti kapsamında olan bir aracınızın garanti hakkının bozulmaması adına yetkili servislerce bakımının yapılmasının önemi büyüktür, karşılaştığınız bu gibi durumlarda Skoda araçlarınızı gönül rahatlığı ile servisimize bırakabilir, aracınızı garanti ve değer kaybına uğramayacakonarım ve bakım hizmetlerimiz ile tanışabilirsiniz.  Motor, mekanik, kaporta, muayene ve DGS otomatik şanzıman bakım ve onarım çalışmalarımızda, her biri kendi alanında eğitimli ve deneyimli personeller çalışmakta olup, ileri teknoloji ekipman ve donanımlar eşliğinde bakım ve onarımlarını gerçekleştirmektedirler. Sadece kalıplaşmış hizmetlerde değil, sürücülerin aklına takılan her türlü soru ve sorunda müşteri hizmetleri desteği de veren firmamız, araç bakımı için zaman sıkıntısı çeken müşterilerimiz içinde anahtar teslim oto bakımlı vale hizmeti de sağlamaktadır.

Ankara Skoda Servisi Hizmetleri

Ankara Skoda Servisi Bakım ve Onarım

Ankara Skoda Servisi Bakım ve Onarım

Tüm aracın trafikte olduğu müddetçe düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Sıfır bir aracınız yoksa, aracınızın kullanım kılavuzu sizsinizdir. Aracınızı yazın ve kışın değişen zemin şartlarına ve hava koşullarına uyum sağlayacak bakımları yaptırmak sizin takibinizde bizim kontrolümüzde olmalıdır.

Ağaçlı otomotiv Ankara Skoda servisi bakım onarım hizmeti ile aracınızın özel bakım isteyen gereksinimlerini doğru onarım ve titiz işçilik ile karşılıyor, elektronik ve mekanik tüm aksamlarının bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyoruz.
Motor ve akü kontrolü, fren inovasyonları, elektronik aksam bakımı, aydınlatma ve klima onarımı, kaporta göçük düzeltme, lastik değişimi, boya, yağ değişimi ve sıvı kontrolleri, detaylı temizlik ve vale desteğimiz ile Skoda araçlarınızın 7/24 yanındayız.
Unutulmamalıdır ki araçların mekanik sistemi birbiri ile koordineli olarak çalışmakta, bir aksamda meydana gelebilecek en ufak bir hata onarılması uzun ve maliyetli arızalara yol açabilmektedir. Bu sebeple aracınızın bakım dönemlerini aksatmadan servisimize getirmenizi öneriyor, 40 yılı aşan deneyimli firma geçmişimizle, hızlı, güvenilir ve düşük maliyetli hizmetlerimiz ile tanışmaya davet ediyoruz.

Ankara Skoda Servisi Bakım ve Onarım