Citroen Oto Servis

Citroen Oto Servis

Bir Fransız markası olan ve ilk süspansiyonlu araç üreten firma olma özelliği taşıyan Cıtroen, bu sayede global bir isim haline gelmiştir. Konforlu, modern ve lüks araç sınıfları ile her zaman göz kamaştırıcı tasarımlar ile sektöre yenilik kazandıran firma, modern fren disklerinin de ilk mucididir. Yenilikçi hizmet yapıları ve kaliteli tasarımları ile bugün milyonlarcaaraç sahibinin ilk tercihleri arasında yer alan marka, halende devam eden hatırı sayılır araç satışlarına sektörde ilk sıralarda kendine yer bulmaktadır.
Tüm dünyaya gerçekleştirdiği ihraçlarına Türkiye’yi de dahil ederek, bugün ülke topraklarımızda da milyonlarca aracına yer bulan Citroen, yeni nesil elektrikli araç üretimleri ile de yine ilk tercihler arasında yer almaktadır.
Citroen oto servis bayiliğimiz ile her seri Citroen Lerinuygun bakım ve onarımlarını gerçekleştiriyor, alanında eğitimli ve tecrübeli ustalarımızın gözetiminde aracınıza ihtiyacı olan bakımı veriyoruz.

Bireysel ya da ticari araçlarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz servisimizde, araçlarınızın kalite ve performansını koruyacak çözümler sunuyor, Citroen kış oto bakımı ve diğer hizmetlerimizle sizden gelecek talepleri değerlendiriyoruz.
Orjinalyedek parça değişimi, akü ve araç sıvılarının kontrolü, fren ve motor bakımı, aydınlatma, klima bakım ve onarımlarımızın yanı sıra ekstra verdiğimiz vale desteğimiz, rot balans ve egzoz emisyon ölçümlerimiz, detaylı iç oto temizlik ile pasta cila ve boya uygulamalarımız ile bir servisten beklenen tüm desteği siz Citroenoto kullanıcılarına en uygun fiyat ve kaliteli hizmet avantajları ile sunuyoruz.

Citroen Oto Servis

Citroen Servisi Bakım ve Onarım Hizmeti

Citroen Servisi Bakım ve Onarım Hizmeti

Citroen’ininizi dört mevsim, konforla kullanmanız için ihtiyacınız olan tek şey bizimle iletişime geçmek. Yarım asra yaklaşan hizmet geçmişimiz, profesyonel Citroenteknik personellerimiz ve ileri teknoloji arıza tespit cihazlarımızın birlikteliğinde sizlere hızlı, kusursuz ve ekonomik Citroen servis desteği sunuyoruz.

Şeffaf hizmet politikamız her bütçeye uygun olup, aracınıza yapılacak her müdahaleden müşterilerimizi haberdar ediyoruz. Oto servis elbette ki ciddiye alınacak bir iştir. Aracınızı emanet edeceğiniz firmanın yetkili olmasının yanı sıra güvenilir ve köklü bir geçmişe sahip olması gerekmektedir. Bu vasıflara sahip firma yapımız ile aracınızı kendi aracımız gözü ile bakıyor, güvenle trafiğe çıkacakgerekli tüm uygulamaları titizlikle gerçekleştiriyoruz.
15 adımda kontrol hizmetimiz arasında yer alan bakımlarımızda, aracın tüm aksamlarını kendi içerisinde tek tek değerlendiriyor, kontrol ve bakımlarını yaparak gerekli ise yedek parça değişimini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Citroen Servisi Bakım ve Onarım Hizmeti

Citroen Oto Elektrik

Citroen Oto Elektrik

Aracın güç kaynağı elektronik aksamlar, hareket, aydınlatma, ısıtma ve soğutma aktivitelerinde görevli olmaları gerekçesi ile periyodik olarak bakımları yapılması gereken mekanizmalar dır.

İleri teknoloji diagnostik arıza tespit cihazlarımızın eşliğinde, sıfır hata payı ile aracınızın tüm elektrik devrelerinin kontrolünü yapıyor varsa arızalarını tespit ederek nokta atışı onarımlar gerçekleştiriyoruz.

Akü araçların en büyük elektrik güç kaynağı olup, tüm aksamlar enerjilerini aküden almaktadır. Ankara Citroen servisi, akü kontrol ve bakımı çalışmalarımız ile aracınızın elektrik devrelerinde olası muhtemel arızaların önüne geçecek çalışmalar gerçekleştiriyor, küçük sorunları büyük arızalara yol açmadan bertaraf ediyoruz.

Citroen Oto Elektrik